Шофьор на три наркотика е заловен посред бял ден в Старозагорско
Дрогиран водач е бил хванат към 06:20 часа през вчерашния ден в Старозагорско. Мъжът е на 45 години и е управлявал лек автомобил „ Хонда “, оповестиха през днешния ден от.
Той е бил заловен, че кара след използването на три типа опиати – канабис, метамфетамин и амфетамин .
Водачът е бил откаран в ареста за период от едно денонощие.
Присъединете се към нашия
Мъж потроши „ Опел “ и „ БМВ “ измежду бял ден в Шуменско
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




