Изгорялата Назифе край Поморие оставила предсмъртно писмо
Драмата на к-г " Европа " край Поморие, при която 29-годишната Назифе от село Гълъбец издъхна по отблъскващ метод, е доста огромна. Това разясниха пред източници, близки до следствието, представени от " Флагман ".

Тази нощ, малко след 3 часа, младата жена изгоря жива в колата си Голф 4. Отишлите на място служители на реда и пожарникари откриха тялото й – на шофьорската седалка, напълно сама. А през днешния ден малко след 9 часа стартира огледът в светлата част на денонощието.
Първоначално се смяташе, че се касае за безразсъден случай или закононарушение. Мястото е желано за усамотени срещи сред влюбени двойки. Подозираше се, че Назифе е била там с някой, който е съумял да се измъкне от горящата кола и избягал.
Не беше изключена и версията за самоубийство. А няколко часа по-късно тя изрично е доказана. Назифе решила да постави завършек на живота си по жесток метод, измъчвайки се в пламъците.
„ Установено е, че се касае за самоубийство и няма никакво подозрение в това. Тя е оставила предсмъртно писмо, след което се е качила в колата си и отишла край Поморие, с цел да я възпламени “, разяснява служител на реда, който е осведомен с следствието.
29-годишната жена, родом от Белодол, по документи е омъжена, има 5-годишен наследник. Преди близо година напуснала мъжа си и сега двамата били пред бракоразвод. А неотдавна е имала и различен другар от село Бата. Тя се преместила да живее в Слънчев бряг, където работела като касиерка в хипермаркет.
Предсмъртното писмо е открито точно в жилището в курорта. Оставила го е там и тръгнала с ясното схващане, че повече в никакъв случай няма да се върне. Минала е през бензиностанция, купила е две туби бензин, отишла до к-г „ Европа “, заляла целия автомобил извън и от вътрешната страна. Спокойно се качила и след секунди драснала клечката.
„ Беше доста усмихнато и лъчезарно момиче, само че през последните месеци преминаваше през тежък персонален интервал “, разясняват нейни познати.
„ Умряла е в пъклен страдания, за нас това е немислимо, какво я е подтикнало да си го аргументи това, най-много – за какво по този отблъскващ метод “, недоумяват проверяващи.
Сигнал до тел. 112 са подали водачи, които са минавали по пътя и са забелязали пламъците. На място незабавно са пристигнали пожарна и служители на реда, само че за Назифе към този момент било късно.
В него предсмъртното си писмо Назифе загатва най-голямата си обич – сина си, който след месец ще навърши 5 години. Младата майка го е обожавала, точно по тази причина околните й не могат да повярват, че го е оставила сам.
В краткото писмо, написано на турски език, Назифе разкрива, че ще постави завършек на живота си, тъй като не устоя на напрежението на живота. Тя моли околните си да се погрижат за дребния и да му предадат „ че го обича “.
„ В него тя нито за секунда не загатва някогашния или сегашния си. Очевидно с някой е имала проблеми и взима съдбовното решение.
В бележката обаче написа единствено за сина си. Няколко смислени, разтърсващи реда за любовта й към него и че го обича абсолютно.
Прочитайки тези редове даже и очите на проверяващите се насълзиха “, разкрива още източникът на медията.

Тази нощ, малко след 3 часа, младата жена изгоря жива в колата си Голф 4. Отишлите на място служители на реда и пожарникари откриха тялото й – на шофьорската седалка, напълно сама. А през днешния ден малко след 9 часа стартира огледът в светлата част на денонощието.
Първоначално се смяташе, че се касае за безразсъден случай или закононарушение. Мястото е желано за усамотени срещи сред влюбени двойки. Подозираше се, че Назифе е била там с някой, който е съумял да се измъкне от горящата кола и избягал.
Не беше изключена и версията за самоубийство. А няколко часа по-късно тя изрично е доказана. Назифе решила да постави завършек на живота си по жесток метод, измъчвайки се в пламъците.
„ Установено е, че се касае за самоубийство и няма никакво подозрение в това. Тя е оставила предсмъртно писмо, след което се е качила в колата си и отишла край Поморие, с цел да я възпламени “, разяснява служител на реда, който е осведомен с следствието.
29-годишната жена, родом от Белодол, по документи е омъжена, има 5-годишен наследник. Преди близо година напуснала мъжа си и сега двамата били пред бракоразвод. А неотдавна е имала и различен другар от село Бата. Тя се преместила да живее в Слънчев бряг, където работела като касиерка в хипермаркет.
Предсмъртното писмо е открито точно в жилището в курорта. Оставила го е там и тръгнала с ясното схващане, че повече в никакъв случай няма да се върне. Минала е през бензиностанция, купила е две туби бензин, отишла до к-г „ Европа “, заляла целия автомобил извън и от вътрешната страна. Спокойно се качила и след секунди драснала клечката.
„ Беше доста усмихнато и лъчезарно момиче, само че през последните месеци преминаваше през тежък персонален интервал “, разясняват нейни познати.
„ Умряла е в пъклен страдания, за нас това е немислимо, какво я е подтикнало да си го аргументи това, най-много – за какво по този отблъскващ метод “, недоумяват проверяващи.
Сигнал до тел. 112 са подали водачи, които са минавали по пътя и са забелязали пламъците. На място незабавно са пристигнали пожарна и служители на реда, само че за Назифе към този момент било късно.
В него предсмъртното си писмо Назифе загатва най-голямата си обич – сина си, който след месец ще навърши 5 години. Младата майка го е обожавала, точно по тази причина околните й не могат да повярват, че го е оставила сам.
В краткото писмо, написано на турски език, Назифе разкрива, че ще постави завършек на живота си, тъй като не устоя на напрежението на живота. Тя моли околните си да се погрижат за дребния и да му предадат „ че го обича “.
„ В него тя нито за секунда не загатва някогашния или сегашния си. Очевидно с някой е имала проблеми и взима съдбовното решение.
В бележката обаче написа единствено за сина си. Няколко смислени, разтърсващи реда за любовта й към него и че го обича абсолютно.
Прочитайки тези редове даже и очите на проверяващите се насълзиха “, разкрива още източникът на медията.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




