Драма между шофьори в центъра на Враца се е разиграла

...
Драма между шофьори в центъра на Враца се е разиграла
Коментари Харесай

Драма в центъра на Враца! Монтанчанка натресе колата на врачанин, едва не изяде боя /снимки/

Драма сред водачи в центъра на Враца се е разиграла в понеделник заран. Монтанчанка натресе новия автомобил на врачанин и едвам не изяде шамарите, научи организация BulNews.
Случката е от преди минути, на улица „ Баба Йота “ във Враца. Монтанчанка с лек автомобил „ Фолксваген Шаран “ карала до улица „ Петропаволска “, когато открила, че тя е еднопосочна и решила да даде обратно. В това време обаче зад нея пътувал лек автомобил „ Шкода “ с врачанска регистрация. Жената не погледнала огледалата за странично и задно виждане, дала цялостна газ и блъснала новото возило зад нея. Вследствие на удара е смазана предницата на „ Шкода “-та. 
Пострадалият водач типично по врачански едвам не пребил гостенката, когато открил какво е предизвикала на новата му кола. За благополучие обаче в монтанския автомобил дружно с дамата пътувал и нейният наследник, който съумял да ги разтърве. Така не се стигнало до по-лют скандал и физическа разпра.
Катастрофата обаче запушила улицата в идеалния център на града до идването на полицейски екип. Униформените описали произшествието и преместили колите, с цел да не пречат на придвижването. 
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР