Явор Божанков сам си станал пророк за отнетата книжка
Досегашният народен представител от групата на ПП-ДБ Явор Божанков самичък е пророкувал личното си оставане без шофьорска брошура. Оказва се, че броени часове преди да се раздели с скъпото си СУМПС националният фаворит... е написал, че ще би трябвало да подкара велосипед.
Куриозният пророчески абзац се намира в обявата му срещу обезщетенията за гориво, отпуснати от кабинета на Андрей Гюров:
" Не го разбирам. Горивата нарастват. Компенсациите са за „ бедните с коли “. Да повторим - небогати с коли. Бизнесът няма избор. Не може да транспортира стоките на тил, с колело или с градски превоз. Разходите за гориво непосредствено се калкулират в цените и в последна сметка се поемат от потребителя. Но обезщетенията са за хората, които излизат с персоналния си автомобил, с цел да продължат да вършат същото. Не даваме тласъци с цел да поддържаме наличен публичен превоз. Не ограничаваме разноските, не пестим - раздаваме.
Всеки съвременен европейски град е цялостен с колела и мотори. Само в България, където сякаш сме най-бедни, сме по 1 в димящ като стар Локомотив автомобил.
Когато усетиш рецесия, в бизнеса стягаш коланите. В семейството - претегляш всеки разход. В страната - замеряш с пари там, където минимум са нужни. С персоналните финанси в такива интервали сме консервативни. С обществените - като положителния дядо Коледа. И това е било постоянно. По време на КОВИД. При ГЕРБ. При постоянни и при служебни кабинети. Ако я караме по този начин тази снежна топка ще набере скорост и дефицитът ще ни опустоши. Дори Радев няма да може да ни избави като направи Боташ преференциален! ", написа горнооряховският политик.
И май в действителност ще би трябвало да се качи на двуколесно за известно време - най-малко 3 месеца...
Куриозният пророчески абзац се намира в обявата му срещу обезщетенията за гориво, отпуснати от кабинета на Андрей Гюров:
" Не го разбирам. Горивата нарастват. Компенсациите са за „ бедните с коли “. Да повторим - небогати с коли. Бизнесът няма избор. Не може да транспортира стоките на тил, с колело или с градски превоз. Разходите за гориво непосредствено се калкулират в цените и в последна сметка се поемат от потребителя. Но обезщетенията са за хората, които излизат с персоналния си автомобил, с цел да продължат да вършат същото. Не даваме тласъци с цел да поддържаме наличен публичен превоз. Не ограничаваме разноските, не пестим - раздаваме.
Всеки съвременен европейски град е цялостен с колела и мотори. Само в България, където сякаш сме най-бедни, сме по 1 в димящ като стар Локомотив автомобил.
Когато усетиш рецесия, в бизнеса стягаш коланите. В семейството - претегляш всеки разход. В страната - замеряш с пари там, където минимум са нужни. С персоналните финанси в такива интервали сме консервативни. С обществените - като положителния дядо Коледа. И това е било постоянно. По време на КОВИД. При ГЕРБ. При постоянни и при служебни кабинети. Ако я караме по този начин тази снежна топка ще набере скорост и дефицитът ще ни опустоши. Дори Радев няма да може да ни избави като направи Боташ преференциален! ", написа горнооряховският политик.
И май в действителност ще би трябвало да се качи на двуколесно за известно време - най-малко 3 месеца...
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




