Доростол се наложи с 2:0 в Силистра над Черно море

...

Доростол укроти малките „моряци“ за секунди

Доростол се наложи с 2:0 в Силистра над Черно море II (Варна). Двубоят е от втория кръг на Североизточната Трета лига. Домакините изковаха триумфа единствено за 120 секунди в средата на второто полувреме.
 В Доростол сюрпризирани от победния дебют на Черно море II В Доростол сюрпризирани от победния дебют на Черно море II
Първото беше за младите варненци. Те направиха много пропуски, като фрапантните бяха на Жечко Йорданов и Серги Кешкерян. Двамата пропиляха по още един късмет, както и Александър Йорданов. Силистренският пазач Иван Атанасов също се оправи. Доростол стартира по-добре след почивката.
 Дубълът на Черно море отива в Силистра за победа Дубълът на Черно море отива в Силистра за победа
 В 65-ата минута Николай Николаев извърши тъч, Янаки Смирнов отклони топката с глава и Севдалин Стайков също с глава я насочи в мрежата. Само след 120 секунди Смирнов подаде на Любомир Михалев, който трансферира излезлия напред варненски вратар за окончателното 2:0.

След това футболистите на Черно море придвижиха играта в противниковата половина, само че по този начин и не сътвориха действителна голова заплаха.