Тръмп пак ще се кандидатира за президент на САЩ през 2024 г.
Доналд Тръмп ще се кандидатира отново за на изборите през 2024 година, предадоха международните организации.
„ За да направя Америка още веднъж велика и славна, довечера разгласявам кандидатурата си за президент на Съединените щати. Кандидатирам се, тъй като имам вяра, че светът към момента не е видял същинската популярност на това, което тази нация може да бъде. Ние още веднъж ще сложим Америка преди всичко “. Това съобщи Тръмп пред свои последователи в курорта Мар-а-Лаго в Палм Бийч в щата Флорида.
Заявката му за присъединяване в идващите президентски избори идва единствено седмица след неубедителното показване на републиканците на за Конгреса.
Той надалеч не е неоспорим водач в партията, а в този момент е подложен на рецензии от някои от личните си съдружници, които споделят, че е време. Губернаторът на Флорида Рон Десантис се обрисува като изгряваща звезда измежду републиканците.
Източник: btvnovinite.bg
КОМЕНТАРИ




