Доналд Тръмп не бил плащал приходен данък за 10 от

...
Доналд Тръмп не бил плащал приходен данък за 10 от
Коментари Харесай

Замесиха Тръмп в данъчен скандал, той отвърна подобаващо

Доналд Тръмп не бил плащал приходен налог за 10 от миналите 15 години. Информацията е на вестник "Ню Йорк Таймс ", които са се сдобили с данъчните му заявления за миналите 2 десетилетия.

Твърди се, че Тръмп е платил 750 $ на федералните управляващи през 2016-а, когато стана президент, а година по-късно още толкоз.

Разследването сочи още, че десетки компании, свързани с корпорацията на Тръмп, са в дълг, а доста сътрудници по този начин и не са получили дължимите им суми.
Минути след излизането на информацията, Тръмп я назова "фалшива вест ". Когато беше определен от републиканците, Доналд Тръмп отхвърли да разкрие данъчните си заявления и стана първият президент от десетилетия, който не демонстрира на обществото какво е финансовото му положение.

"Това е подправена вест. Абсолютно подправена. Измислица. Минахме през същото преди 4 години. Същите въпроси. Наложи се да ги осъждам за това. Аз заплащам налози. Но данъчната проверка, която ми вършат продължава. Вече дълго време върви. Когато към този момент не съм в интервал на инспекция, гордо ще покажа декларациите ", съобщи Тръмп.

Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР