Домакинът на Копа Америка Бразилия разочарова феновете си, завършвайки 0:0

...

VAR спря Бразилия срещу Венецуела

Домакинът на Копа Америка Бразилия разочарова почитателите си, завършвайки 0:0 с Венецуела във втория си мач от шампионата. Куриозното бе, че играчите на " Селесао " вкараха три гола в дуела, само че всеки от тях беше отменян след намесата на системата VAR, която регистрира нередности.

В първата си среща бразилците нямаха проблеми и завоюваха с 3:0 над Боливия, до момента в който Венецуела удържа 0:0 против Перу. В другия мач от групата, игран тази нощ Перу стигна до 3:1 против Боливия, като навакса закъснение в резултата. Така в класирането преди третите мачове Бразилия и Перу са на върха с по 4 точки, до момента в който Венецуела има 2, а Боливия е без извоювана точка досега.

Срещата в Баия стартира с напън на бразилците, водени от селекционера Тите. Първата опция пристигна пред Нерес, който в 15-ата минута пропусна да открие резултата. Натискът на " Селесао " продължи. В 39-ата минута Роберто Фирмино означи, само че попадението беше анулирано поради нарушаване в офанзива.
Източник: fakti.bg