Докато държавата дърпа през някой и друг месец нов външен

...
Докато държавата дърпа през някой и друг месец нов външен
Коментари Харесай

Ето кого уреждат с Държавния поземлен фонд

Докато страната дърпа през някой и различен месец нов външен заем за милиарди, до момента в който Асенча и компания скрито приватизират остатъците от българската енергетика, се възнамерява да продадем 1/5 от наличната държавна земеделска земя, освен това срещу… компенсаторки.

Да ви обясня какво са компенсаторките – това са едни виртуални пари от приватизацията на България, с които Виденов, Костов и компания разпродадоха страната и предприятията й.

Инструмент на мошеници, с които доста хора, които имат капитали, дневници и кеш, обърнаха от хартия в стопанска система и в този момент назад във властта, откъдето пристигна хартията.

Иначе казано преходът може и да приключил, само че далаверата от него занапред ще се разпростира. Ще ни коства доста милиарди. Ще ги плащаме дружно, уважаеми.
Източник: plovdiv-online.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР