Кайл Тъкър получаваше 60 милиона долара на година и даде на Метс болезнена проверка на реалността
Доджърс завоюваха. Разбира се, че го направиха.
След като притежателят на Метс Стив Коен предложи да направи аутфилдера Кайл Тъкър вторият най-високо заплатен състезател в бейзбола по междинна годишна стойност, първенците още веднъж демонстрираха мускули и се нахвърлиха, с цел да обезпечат най-хубавия свободен сътрудник на пазара, добавяйки към това, което ще бъде най-голямата заплата в историята на спорта в четвъртък вечер с докладваното сключване на четирикратния Мач на звездите с изумителен четиригодишен контракт за 240 милиона $.
Метс предложиха на Тъкър четиригодишна договорка на стойност 220 милиона $, заяви Джон Хейман от The Post. Това предложение беше на стойност 60 милиона $ за всеки от първите два сезона и 50 милиона $ за последните два без отлагания.
Споредбата на Тъкър с Доджърс има клаузи за отвод след втория и третия му сезон и съдържа 30 милиона $ отсрочвания.
оттатък задната страница лос анджелис доджърс mlb безвъзмездна организация Ню Йорк Метс публикувай...Прочетете целия текст »




