Добруджа продължава със слабото си представяне във Втора лига след

...

Добруджа продължава да затъва

Добруджа продължава със слабото си показване във Втора лига след ново проваляне, този път с 1:3, от Струмска популярност в Радомир.

Домакините откриха резултата след попадение на Христо Кирев в 34-ата минута, само че девет минути след почивката Дони Дончев съумя да изравни.

До края на дуела обаче Славата натисна своя съперник и в 69-ата минута още веднъж поведе след прецизен изстрел на Ерик Иванов. Крайното 3:1 оформи Димитър Петков, който се разписа от фаул в 78-ата минута.

Така Струмска популярност реализира първа победа след 9 следващи турнирни мача без триумф, а Добруджа се закотви на дъното с актив от 9 точки и едвам един триумф след 14 изиграни кръга.

Струмска популярност - Добруджа 3:1

1:0 Христо Кирев (34')
1:1 Дони Дончев (54')
2:1 Ерик Иванов (69')
3:1 Димитър Петков (78') Втора лига 14 кръг, събота 10 ноември  Струмска популярност 3:1предстои  Добруджа