Добрата новина за Уинипег Джетс е, че тяхната серия от

...

Бедард отбелязва два гола, включително победител в OT, докато Блекхоукс побеждават Уинипег Джетс с 2-1

Добрата вест за Уинипег Джетс е, че тяхната серия от точки продължи в сряда вечер в Чикаго.

Лошата вест е, че, макар че надиграваха Блекхоукс през по-голямата част от вечерта, Джетс изгубиха решение за продължения с 2-1 с помощта на героизма на Конър Бедард.

Джетс не посочваха никакви признаци на махмурлук първоначално мача, накланяйки леда мощно в тяхна изгода в началните минути, само че без нищо, което да покаже за това на таблото.

Това включваше двойка съкратени благоприятни условия за мощна игра, първата от които завърши след 55 секунди когато Владислав Наместников извърши спъваща дузпа, втората от които продължи 1:43, когато Филип Курашев препъна Мейсън Апълтън малко преди приключването на наказването на Наместников.

Уинипег удържа Чикаго без удар за вратата за първите 14:56 на интервала, само че към минута след т...