До скоро сексапилната Вики Одинцова тъжеше по изминалото световно първенство

...
До скоро сексапилната Вики Одинцова тъжеше по изминалото световно първенство
Коментари Харесай

Вики Одинцова забрави за бельото

До скоро сексапилната Вики Одинцова тъжеше по миналото международно състезание по футбол, само че по всичко проличава, че към този момент й е минало. Световноизвестният съветски модел още веднъж разпали обществените мрежи с горещи фотоси и този път те нямат нищо общо с обичания й спорт.
Love to love u

Публикация, споделена от VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) на Авг 14, 2018 в 8:08 PDT

Сексапилната красавица не помни да си постави сутиен и остави малко на въображението в новата си фотосесия. Част от провокативните фрагменти на Вики събраха над 230 хиляди лайка.
Люблю красивых людей. Но речь не идёт только о внешности. Несомненно, я получаю удовольствие от зрительного контакта с прекрасным, само че гораздо больше ценю сочетание интересной внешности и глубокого внутреннего мира. Инстаграмм позволяет насладиться лишь оболочкой, само че и мне всегда забавно больше узнать о человеке, чью фотографию я нахожу привлекательной. И подводя черту под словами выше, я прихожу к выводу, что и я должна иногда делиться с вами своими мыслями, дори несмотря на то, что я закрытый человек. Летс гоу в комментарии, выберу несколько интересных вопросов и отвечу на них. // ph: @mavrin x @cosmos_journal

Публикация, споделена от VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) на Авг 10, 2018 в 7:46 PDT

Shot by @mavrin x @cosmos_journal

Публикация, споделена от VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) на Авг 18, 2018 в 6:34 PDT
Източник: sportal.bg

СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


Промоции

КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР