До март 2025 година всички автомобили трябва да бъдат оборудвани

...
До март 2025 година всички автомобили трябва да бъдат оборудвани
Коментари Харесай

Наближава крайният срок за смяна на летните гуми със зимни

До март 2025 година всички коли би трябвало да бъдат оборудвани с гуми, предназначени за зимни условия или такива с дълбочина на протектора не по-малко от 4 мм.  На места към този момент се образуват опашки за промяната на гумите, тъй като крайният период е 15 ноември.
От Министерство на вътрешните работи приканват още при пътешестване в зимни условия да се подмени течността за чистачките, резервоарът да е цялостен, да не се не помни за коланите, колите да се почистват от снега преди потегляне, да се ревизира маслото, както и да се превключва в точния момент от дълги на къси светлини.
В багажника наложително би трябвало да има аптечка, вериги за сняг, буксирно въже и други практични движимости. При нареждане на багажника поставете най-важните движимости на налично място, поучават още от Министерство на вътрешните работи.
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР