Терзиев ще върне за повторно разглеждане от СОС решението за изграждането на 22-етажна сграда в "Младост"
До края на деня ще върна за наново разглеждане от Столичния общински съвет (СОС) решението за построяването на 22-етажна постройка в " Младост " по целенасоченост, съобщи на брифинг в Съвета кметът на София Васил Терзиев.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




