Днес Ювентус приема Атлетико Мадрид в среща от 5-ия кръг

...

Кристиано титуляр срещу Атлетико, вижте съставите

Днес Ювентус приема Атлетико Мадрид в среща от 5-ия кръг на група “D” на Шампионската лига. Торинци към този момент се класираха на 1/8-финал и в този момент се борят само да запазят първото си място в крайното класиране. За “Дюшекчиите” мачът е много по-голям. Те ще се класират още през днешния ден при победа на “Алианц Стейдиъм”. В противоположен случай, всичко ще се взема решение в последния кръг.

В състава на Ювентус се завръща Кристиано Роналдо, който пропусна срещата с Аталанта в Серия “А”. Той ще си партнира в офанзива с Пауло Дибала, а зад тила им ще работи Аарън Рамзи. Триото в средата на терена пък е ссътавено от Блес Матюиди, Миралем Пянич и Рордиго Бентанкур.

За Атлетико в офанзива стартират Алваро Мората и Витоло. Те ще имат поддръжка по крилата от Коке и Саул Нигес.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
Шампионска Лига 5 кръг, вторник 26 ноември  Ювентус 22:00предстои  Атлетико Мадрид