Днес вече се изиграха три двубоя от 20-ия кръг в

...

Резултати от неделните мачове в Серия А

Днес към този момент се изиграха три дуела от 20-ия кръг в италианската Серия " А ". В първия конфликт за деня Аталанта нанесе тежка загуба на Фрозиноне като посетител, разбивайки го с 5:0.
 Аталанта разката Фрозиноне и се изравни с Милан в класирането

5:0 за " синьо-черните "

В срещата сред СПАЛ 2013 и Болоня обаче не се излъчен победител и двата тима приключиха при еднакъв резултат 1:1. Попадението за " сините " бе дело на Къртич в 63-ата минута, до момента в който съперниковият гол падна в 24-ата. В негов изпълнител се трансформира Паласио.

Мачът сред Фиорентина и Сампдория бе много зрелищен, като след голово шоу, двата гранда приключиха наедно 3:3. Резултатът бе открит от " виолетовите " в 34-ата мунта посредством попадение на Луис, само че единствено пет минути по-късно, Фернандеш бе изпъден поради втори жълт картон. Малко по-късно, гостите изравниха за 1:1 посредством Рамирес.

В 70-ата минута, Луис още веднъж изведе Фиорентина напред, само че 11 минути по-късно, Куалярела изравни от дузпа за 2:2. Отново той се разписа в 85-ата минута, само че в добавеното време, Пецела оформи крайното 3:3.