Днес в село Малорад, на централния площад пред кметството, инж.

...
Днес в село Малорад, на централния площад пред кметството, инж.
Коментари Харесай

Инж. Десислава Тодорова: Разчитам на Вашата подкрепа, за да продължим заедно напред в името на просперитета и бъдещото на Община Борован /снимки/

Днес в село Малорад, на централния площад пред кметството, инж. Десислава Тодорова, закри своята предизборна акция.
С пламенна тирада и прочувствено послание инж. Тодорова се обърна към всички пристигнали да я поддържат. Към всички присъстващи Тодорова насочи следното обръщение: 

„ Скъпи другари,  
На 29 октомври имате опцията да изберете по какъв начин да живеете освен през идващите четири години, само че и за по-далечно бъдеще. Ние дружно притежаваме силата да променим обстановката. Ние сме тези, които избираме по какъв начин да живеем. Изборите са отговорност на всеки един от нас! Властта идва от хората, тя е на хората и служи за решение проблемите на хората! Предизборната акция е към своя край. Знам, че в подобен миг очернянето е инструмент за манипулиране от другите участници, само че това е линия на слабите. Апелът ми към Вас е да излезете на 29 октомври и да гласувате с № 68 в интегралната бюлетина, да гласувате по съвест и схващане, гласувайте с разсъдъка и сърцето си, тъй като верният избор е № 68. 
В изборния ден разгадавам на Вашата поддръжка, с цел да продължим дружно напред в името на просперитета и бъдещото на Община Борован, тъй като дружно можем повече!  
В продължение на един месец по време на предизборната си акция съумях да се срещна с доста от жителите на община Борован и се постарах да чуя проблемите и настояванията Ви, които постоянно са били значими за мен. През трите си мандата се стараех да извършвам Вашите стремежи и да вземам решение Вашите проблеми. Аз постоянно съм била част от Вас и с отворено лице към всички хора живеещи на територията на община Борован. В продължение на този един месец аз видях вашата обич, доверие и почитание към мен и моите каузи. Всичко това в допълнение ме стимулира и кара да не спирам и да не преставам да се боря за богатството на община Борован. За мен „ Борован е идея “ и заради тази причина още веднъж стоя пред Вас да Ви апелирам за поддръжка за четвърти мандат. 
Благодаря на всички, които в продължение на 12 години ме подкрепяхте и бяхте до мен! Няма да не помни вашите думи: “Ние сме с теб! “ 
Ето това е повода, заради която още веднъж желая Вашето доверие. На 29.10.2023  г. подкрепете мен за кмет на Община Борован, както и моят претендент за кмет на с. Малорад, Иво Иванов, човек потвърдил се с работата си, с грижите си към жителите си, човек работещ със сърце и душа. Гриша Георгиев е моят претендент за кмет на с. Сираково, Детелин Кръстев е претендент за кмет на с.Добролево и Кузман Кузманов за кмет на с. Нивянин. Подкрепете също и листата ми за общински съветници, състояща се от честни и почтени хора, тъй като всички знаете, че работата не един кмет е нищо без поддръжката на общински съвет. Номерът е 68 в интегралната бюлетина.  
Бъдете здрави, Бог да пази община Борован! “ 
Обръщение към всички присъстващи направи и Иво Иванова, както и всички претенденти за общински съветници от село Малорад, които приканиха хората да излязат и да гласоподават с бюлетина № 68, за богатството и просперитета на общината. 
За положителното въодушевление на всички присъстващи се погрижи Ансамбъл „ Мездра “   

Купуването и продаването на гласове е закононарушение!
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР