Днес сме заедно, както винаги е трябвало да бъде. Нашето

...
Днес сме заедно, както винаги е трябвало да бъде. Нашето
Коментари Харесай

Делян Пеевски: На тези избори - ДПС, ДПС, ДПС - това е истината

" Днес сме дружно, както постоянно е трябвало да бъде. Нашето семейство е цяло! На тези избори - Движение за права и свободи, Движение за права и свободи, Движение за права и свободи - това е истината. За да можем да оказваме помощ на хората, би трябвало да сме дружно всички! "

С тези думи водачът на Движение за права и свободи откри съвещанието на Централния съвет на Движение за права и свободи за подготовка на партията за явяване на предварителните парламентарни избори, които ще се проведат на 19 април.

Форумът одобри решение за независимо явяване на Движение за права и свободи на изборите, избра централен избирателен щаб и дефинира критерии и процедури за номиниране на претенденти за народни представители.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР