Днес ще се проведе поредната договорена среща между ПП–ДБ и

...
Днес ще се проведе поредната договорена среща между ПП–ДБ и
Коментари Харесай

Поредна лидерска среща между ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ ще се проведе днес

Днес ще се организира следващата контрактувана среща сред ПП–ДБ и ГЕРБ-СДС. В нея ще вземат участие министър председателят Николай Денков и вицепремиерът Мария Габриел.

Ще се разискват значимите тематики, а задачата е да се избегне напрежението сред двете групи. Миналата седмица беше контрактувано тези срещи да се правят всеки вторник.

Тогава Кирил Петков изясни, че са се разбрали връзката да стане доста по-регулярна, а на лидерска среща да се разискват значимите тематики.

До това решение се стигна на фона на насъбраното напрежение сред първата и втората политическа мощ по отношение на целите на ръководство на кабинета „ Денков-Габриел “.

Ден по-късно, обаче, водачът на ГЕРБ Бойко Борисов сподели, че напрежението не е отминало като съобщи, че колкото по-бързо бъде забравена срещата с ПП-ДБ, толкоз по-добре, тъй като по думите му тя не е произвела нищо с изключение на още една нова разграничителна линия.

Борисов засяга издигането на претендент кмет на София от ПП-ДБ.

 

Източник: breaking.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР