Днес ще има разкъсана облачност до обяд, а над много

...
Днес ще има разкъсана облачност до обяд, а над много
Коментари Харесай

Времето днес: от минус 4 до 9 над нулата, с валежи привечер

Днес ще има раздрана облачност до обяд, а над доста райони ще е до слънчево. След обяд облачността ще се усилва и вплътнява и по здрач на обособени места, основно в планинските региони, ще има слаби превалявания от сняг. Ще духа до сдържан вятър от северозапад, в Източна България - краткотрайно мощен от север-североизток, демонстрира прогнозата на Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ).

Минималните температури ще са най-вече сред минус 4° и 1°, тук-там в котловините на Западна България – малко по-ниски. Максималните ще са от 4° до 9°.

Над планините преди обяд ще е най-вече слънчево, само че след обяд облачността ще се усилва и вплътнява. Привечер на обособени места ще има слаби превалявания от сняг. Ще духа мощен вятър от север-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще е към минус 2°, на 2000 метра – към минус 7°.

По Черноморието преди обяд ще има слънчеви часове, само че по-късно денем облачността ще се усилва и вплътнява. Привечер на обособени места, основно по Северното Черноморие, ще превали едва. Ще остане прохладно с сдържан до мощен вятър от север-североизток. Максималните температури ще са 6°-8°. Температурата на морската вода е 6°-7°. Вълнението на морето ще е 2-3 бала, в крайните южни региони до 4.

Слънцето изгрява в 7:26 часа и ще залезе в 17:55 часа.
Източник: offnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР