Днес ще бъде слънчево. След обяд ще има временни увеличения

...
Днес ще бъде слънчево. След обяд ще има временни увеличения
Коментари Харесай

Днес ще е по-топло от вчера, по празниците – до 30°

Днес ще бъде слънчево. След обяд ще има краткотрайни нараствания на облачността, само че единствено на обособени места в планинските региони ще превали слаб дъжд. Максималните температури ще се покачат, спрямо предходните дни и ще са сред 20° и 25°, в крайните югозападни региони - до към 28°.

По Черноморието ще доминира слънчево време, след обяд с краткотрайни нараствания на облачността, само че ще остане без превалявания. Максималните температури ще са сред 16° и 20°. Температурата на морската вода е 11° - 13°. Вълнението на морето ще е 2-3 бала.



И в планините ще бъде най-вече слънчево, след обяд с краткотрайни нараствания на облачността. На места, основно в Стара планина, ще има краткотрайни превалявания от дъжд. Ще духа сдържан вятър от запад-югозапад. Максимална температура на височина 1200 метра - към 16°, на 2000 метра - към 9°.



Затоплянето ще продължи и на следващия ден. Ще има променлива облачност с условия за валежи в планинските и североизточните региони.



В събота и през по-голямата част от неделния ден ще бъде слънчево и още по-топло. В следобедните часове на Великден, както и през нощта против понеделник, тук-там ще превали и прегърми. Интензивни превалявания и мощни гръмотевични стихии ще има в понеделник, когато ще стартира захлаждане.
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР