Слънчева неделя без валежи в Пловдив
Днес ще бъде слънчево, след обяд над планините и планинските региони с купеста облачност. На обособени места, основно в Рило-Родопската област ще превали, допустимо е и да прегърми. Ще остане съвсем безшумно. Максималните температури ще са най-вече сред 28° и 33°, в Пловдив - 32°.
Атмосферното налягане е близо до междинното за месеца и още малко ще се намали.
В планините ще е най-вече слънчево. След обяд ще има купеста облачност и на обособени места, основно в Рило-Родопската област ще превали, допустимо е и да прегърми. Ще духа до сдържан северозападен вятър. Максималната температура на 1200 метра ще е към 23°, на 2000 метра - към 16°.
По Черноморието ще е най-вече слънчево. Ще духа слаб югозападен вятър. Максималните температури ще са сред 25° и 29°. Температурата на морската вода е 21°-24°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




