Днес са коли, но не ми се мисли какво ще

...
Днес са коли, но не ми се мисли какво ще
Коментари Харесай

Изгнило дърво падна върху два паркирани автомобила в Бургас

„ Днес са коли, само че не ми се мисли какво ще стане, когато на следващия ден под ствола се окажат хора ”, разяснява собственичката на едната развалена кола

Изгнило дърво се сгромоляса върху два паркирани автомобила в бургаския жк „ Братя Миладинови ”. Инцидентът е станал през днешния ден в региона на бл. 67 в комплекса, в непосредсвена непосредственост до ОУ „ Братя Миладинови ” и в сектор, където непрекъснато минават деца.

" Днес е върху двете ни коли, на следващия ден може да има преминаващи по тротоара. Не желая да си представям какво би се случило, в случай че този случай беше с човек ", споделя Ваня Дачева, притежател на единия автомобил. Тя приканва виновните органи в града да подхващат съществени ограничения и да се прави регулярна ревизия на дърветата, изключително в жилищните комплекси и по натоварените улици. Санитарната сеч, когато е нужна, е освен целесъобразна, а наложителна, с цел да се предотвратят бъдещи произшествия.

Дърветата, изключително тези с изминал витален цикъл, могат да изгният и да станат рискови, само че с вярно ръководство и постоянно наблюдаване, тези опасности могат да бъдат минимизирани. Всеки ден, преминаващите по улиците и тротоарите хора и коли се намират в заплаха от такива неочаквани произшествия.

Двата автомобила са развалени. БМВ-то е с огънат таван, до момента в който Пежото е надрано от клоните на дървото. Допреди малко експерти са рязали дървото, с цел да го отстранен.

 
Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР