Днес приключва програмата на редовния трети кръг от турнира за

...
Днес приключва програмата на редовния трети кръг от турнира за
Коментари Харесай

Как ще започне годината за Манчестър Юнайтед?

Днес завършва програмата на постоянния трети кръг от шампионата за ФА Къп, а преиграванията са планувани за идната седмица.

Манчестър Юнайтед изпрати предходната година със срамна загуба от Нотингам Форест и ще се опита да открие 2024-а с победа.

Трофеят на процедура е единственият останал вероятен за „ алените дяволи “, в случай че желаят те да спасят сезона, а противникът е измежду обичаните на отбора през новия век.

ДНЕС, 22:15 ЧАСА, УИГЪН – МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД

Домакините са едвам 18-и във краткотрайното класиране на трета британска дивизия и едва ли желаят да си спомнят последната среща с „ алените дяволи “. Тя се организира преди 7 години и приключи с тежко проваляне – 0:4, като гостите са в серия от 5 победи на нула в това съревнование и не завоюваха единствено един път в предходните 20 директни дуела. Уигън откри годината с тъждество и изпрати остарялата с победа, до момента в който гостите са без триумф в пет следващи визити от всички шампионати, само че разполагат с повече класа.

ПРОГНОЗА:   Манчестър Юнайтед да означи и в двете полувремена

Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР