Днес отборът на изигра третата си и последна контрола от

...

Септември направи равен с дубъла на руски гранд в Турция

Днес тимът на изигра третата си и последна контрола от лагера в Турция. Възпитаниците на Антон Бачев се изправиха против втория тим на и приключиха наедно 1:1. Дубълът на съветския гранд продължава напред напролет в младежката шампионска лига и по тази причина има два подготвителни лагера в Белек.

Отборът от Симитли поведе в резултата още в 10-ата минута след тъкмо попадение на. В последната минута на първото полувреме Погостнов бе фаулиран в наказателното поле и Бабкин от дузпа изравни.

През второто полувреме Антон Бачев направи доста смени, до момента в който руснаците продължиха с титулярите до края на срещата. И двата тима не можаха да стигнат до повече попадения и срещата приключи наедно.