Днес, ОФК Хасково ще играе със Загорец в Нова Загора.

...
Днес, ОФК Хасково ще играе със Загорец в Нова Загора.
Коментари Харесай

Живко Желев: Вече си свършихме работата

Днес, ОФК Хасково ще играе със Загорец в Нова Загора. Срещата е от 27-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

„ Вече си свършихме работата за този сезон. Останалата му част, ще изиграем без напрежение. Ще даваме от ден на ден късмет на младите, с цел да натрупат опит и да покажат, че може да разчитаме на тях за идната акция. Всичко, което спечелим до края ще е бонус. Казаното до тук не значи, че единствено ще отбиваме номера. Напротив, ще играе оптимално съществено всеки мач, с упоритостта да го спечелим. На дневен ред е доста съществено тестване. Загорец постоянно е труднопреодолим. Не се показва добре от началото на годината. Това не трябва да ни успокоява. Напротив, настройваме се за извънредно тежък мач “, разяснява пред Sportal.bg Живко Желев, треньор на хасковския отбор.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР