13 загинаха и 66 са ранените при експлозия в газов завод в Катар
„ Днес ми се постанова да направя нещо, което постоянно съм се надявал в никакъв случай да не се случи – да оповестя за трагичната загуба на 13 наши служащи с индийско и пакистанско поданство ", съобщи Ал-Кааби пред медиите
Катарският министър на енергетиката Саад ал-Кааби заяви, че при детонация в газов цех са починали 13 души, а 66 са били ранени
Министърът уточни, че случаят няма да се отрази на износа на газ.
„ Днес ми се постанова да направя нещо, което постоянно съм се надявал в никакъв случай да не се случи – да оповестя за трагичната загуба на 13 наши служащи с индийско и пакистанско поданство ", цитира Франс прес изказването на Ал-Кааби пред медиите.
За 66 души се оповестява, че са ранени и получават здравна помощ, като никой от тях не е в животозастрашаващо положение.
Катарският министър на енергетиката Саад ал-Кааби заяви, че при детонация в газов цех са починали 13 души, а 66 са били ранени
Министърът уточни, че случаят няма да се отрази на износа на газ.
„ Днес ми се постанова да направя нещо, което постоянно съм се надявал в никакъв случай да не се случи – да оповестя за трагичната загуба на 13 наши служащи с индийско и пакистанско поданство ", цитира Франс прес изказването на Ал-Кааби пред медиите.
За 66 души се оповестява, че са ранени и получават здравна помощ, като никой от тях не е в животозастрашаващо положение.
Източник: faktor.bg
КОМЕНТАРИ




