Днес ми се налага да направя нещо, което винаги съм

...
Днес ми се налага да направя нещо, което винаги съм
Коментари Харесай

13 загинаха и 66 са ранените при експлозия в газов завод в Катар

„ Днес ми се постанова да направя нещо, което постоянно съм се надявал в никакъв случай да не се случи – да оповестя за трагичната загуба на 13 наши служащи с индийско и пакистанско поданство ", съобщи Ал-Кааби пред медиите

Катарският министър на енергетиката Саад ал-Кааби заяви, че при детонация в газов цех са починали 13 души, а 66 са били ранени

Министърът уточни, че случаят няма да се отрази на износа на газ.

„ Днес ми се постанова да направя нещо, което постоянно съм се надявал в никакъв случай да не се случи – да оповестя за трагичната загуба на 13 наши служащи с индийско и пакистанско поданство ", цитира Франс прес изказването на Ал-Кааби пред медиите.

За 66 души се оповестява, че са ранени и получават здравна помощ, като никой от тях не е в животозастрашаващо положение.
Източник: faktor.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР