Днес китайският лидер Си Дзинпин изпрати поздравително послание до генералния

...
Днес китайският лидер Си Дзинпин изпрати поздравително послание до генералния
Коментари Харесай

Си Дзинпин изпрати послание до президента на Лаос по повод националния празник на страната

Днес китайският водач Си Дзинпин изпрати приветствено обръщение до генералния секретар на Централния комитет на Лаоската народно-революционна партия (ЦК на ЛНРП) и президент на страната Тонглун Сисулит по случай националния празник – 2 декември и 49-годишнината от оповестяването на Лаоска народно-демократична република.

В него Си Дзинпин показва убеденост, че под управление на Централен комитет на ЛНРП, ръководен от Тонглун Сисулит, Лаос ще продължи своето развиване по пътя на социализма, отговарящ на националните условия. Китай е подготвен да работи за подсилване на стратегическите връзки с Лаос в името на двете страни и техните нации, както и да способства за районния мир, непоклатимост и разцвет, написа още в посланието си Си Дзинпин.

Китайският министър председател Ли Цян, ръководителят на ПК на ОСНП Джао Лъдзи и външният министър Уан И също изпратиха приветствени послания до лаоските си сътрудници.

Източник: Bulgarian.cri.cn

Поглед Видео:ПоследниНай-гледаниАлтернативен Поглед34909Яков Кедми: „ Ал Кайда “ с друго име атакува войските на Асад в Сирия. Зад всичко това наднича ЕрдоганАлтернативен Поглед31898Яков Кедми: Враговете на Тръмп го съпоставят с Хитлер, което значи, че е набелязан за унищожаванеАлтернативен Поглед34344Александър Песке: Сара Вагенкнехт и " Алтернатива за Германия " могат да счупят статуквото на ГерманияАлтернативен Поглед26165Александър Песке: Европейски Съюз се прострелва в крайници и търпи колосални стопански загуби поради провежданата политикаАлтернативен Поглед29557Стив Дудник: Ескалацията, която прави Байдън на спора в Украйна, е ужаснаАлтернативен Поглед127573Георги Марков: Западна Европа е пред цивилен войниАлтернативен Поглед122723Яков Кедми за удара по Южмаш: Не будете звяра! Не будете Руската Мечка! Тя е свирепа, в случай че я разбудите!Алтернативен Поглед116551Проф. Иво Христов с безпощадно признание за българските действителности  Николай Витанов, Големи градове, Украйна, война, вид Газа, Курск, ВСУ, Русия Източник: pogled.info


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР