АПИ: Движението при 55-и км на АМ "Тракия" ще бъде в една лента за два дни заради бъдещи ремонтни дейности
Днес и на следващия ден (4 юни) от 7:00 до 20:00 часа придвижването при 55-и км на Автомагистрала " Тракия " в двете направления ще бъде в една лента за отваряне на " прозорец " в междинната разграничителна линия на автомагистралата за спешно прекосяване от едно платно в друго. Това оповестиха от пресцентъра на Агенция " Пътна инфраструктура " (АПИ).
Промяната в организацията на придвижването в правата в Софийска област е по отношение на бъдещи ремонтни действия на асфалтовата настилка, прецизираха от АПИ. За осъществяване на плануваните действия в идващите дни ще е лимитирано прекосяването в изпреварващите ленти в двете платна, като придвижването на транспортните средства ще се реализира в дейните ленти, показаха от организацията.
От АПИ предизвестяват водачите да бъдат деликатни и прецизно да следват поставената пътна сигнализация. Допълнителна информация за настоящата пътна конюнктура има на интернет страницата на АПИ, както и денонощния тел. 0700 130 20. От 1 до 5 юни отчасти е лимитирано придвижването по Автомагистрала " Струма " и прави в Софийска област поради полагане на маркировка.
Промяната в организацията на придвижването в правата в Софийска област е по отношение на бъдещи ремонтни действия на асфалтовата настилка, прецизираха от АПИ. За осъществяване на плануваните действия в идващите дни ще е лимитирано прекосяването в изпреварващите ленти в двете платна, като придвижването на транспортните средства ще се реализира в дейните ленти, показаха от организацията.
От АПИ предизвестяват водачите да бъдат деликатни и прецизно да следват поставената пътна сигнализация. Допълнителна информация за настоящата пътна конюнктура има на интернет страницата на АПИ, както и денонощния тел. 0700 130 20. От 1 до 5 юни отчасти е лимитирано придвижването по Автомагистрала " Струма " и прави в Софийска област поради полагане на маркировка.
Източник: zonanews.bg
КОМЕНТАРИ




