Днес е важен ден. Излезте и гласувайте, заяви кметът на

...
Днес е важен ден. Излезте и гласувайте, заяви кметът на
Коментари Харесай

Васил Терзиев: Важен ден е - излезте и гласувайте

" Днес е значим ден. Излезте и гласувайте ", съобщи кметът на София.

Столичният кмет прикани да се гласоподава машинно. " Носете си отвертка, флашка, с цел да сте сигурни, че няма да имате проблем, само че и положително въодушевление ", добави Терзиев.

Припомняме, че, а България гласоподава за 52-ото Народно заседание.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР