Васил Терзиев: Важен ден е - излезте и гласувайте
" Днес е значим ден. Излезте и гласувайте ", съобщи кметът на София.
Столичният кмет прикани да се гласоподава машинно. " Носете си отвертка, флашка, с цел да сте сигурни, че няма да имате проблем, само че и положително въодушевление ", добави Терзиев.
Припомняме, че, а България гласоподава за 52-ото Народно заседание.
Столичният кмет прикани да се гласоподава машинно. " Носете си отвертка, флашка, с цел да сте сигурни, че няма да имате проблем, само че и положително въодушевление ", добави Терзиев.
Припомняме, че, а България гласоподава за 52-ото Народно заседание.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




