Днес е тъжен ден, защото отбелязваме кончината на Васил Левски.

...
Днес е тъжен ден, защото отбелязваме кончината на Васил Левски.
Коментари Харесай

Бойко Борисов: Радев след нас критикува правителството! Ама то е твое това правителство

Днес е печален ден, тъй като означаваме кончината на Васил Левски. Но това е и празничен ден - тъй като в главите на всички нас остават заветите на Апостола. За чиста и свята българска република и за етническа приемливост. ОТ това съм се водил, когато пристигнах и видях, че от джамията на Разград беше изранало дърво. И по тази причина отпуснахме пари за ремонт на джамията, както и за създаване на нова черква - Св. Иван Кръстител. Сега с смут разбирам, че ръководещите са взели парите за джамията. Това сподели на среща със симпатизанти водачът на ГЕРБ Бойко Борисов.

Много ги дразнеше джипката, само че парите, които сме давали от нея е за такива неща - за църкви, за джамии, за поправки. Те към този момент 11 месеца не слизат от тези джипки, бе. Много почитам госпожа Цънцарова (от bTV, бел. ред.), тя правеше следствието за джипката. И в случай че тогава е ило неприятно, за какво в този момент е положително. Никъде няма министър председател в Европа, който да се вози на 12-13 годишни коли, изясни Борисов.

На днешния ден е доста значими да си спомним и за " възродителния развой ". Понеже тук има журналити и от Шумен - Автомагистрала " Хемус " в никакъв случай няма да я създадат. Дано завършат това, което сме почнали.

За подслушванията - оказа се цялостна неистина. Много ми се желае да водим чисто политически диалози с Вас - за партията, за новите ни лица, за политика. Но те, ръководещите, не дават опция за това. Днес бях решил с сътрудниците да приказваме за финансовата политика - за консервативни бюджети, колкото изкарва страната, толкоз да харчи. Докога ще изкараме с тези заеми.

Много ми се желае Вие да сте хубавичко мощ в Народното събрание, да се резервира финансовата непоклатимост, да покриваме Маастрихските критерии. Днес виждам нафтата е 3 лева - това е ужасно за бизнеса, туризма, за хората.

Радев през вчерашния ден и той приказва след нас за Данък добавена стойност, подлага на критика държавното управление. Но чие е това държавно управление? Твое е. Асен Василев попари упованията на сектора за понижаване на Данък добавена стойност.
Източник: zonanews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР