Днес, Борисов явно е намесил името ми в потока от

...
Днес, Борисов явно е намесил името ми в потока от
Коментари Харесай

Кирил Петков: Борисов намеси името ми в поток от лъжи

Днес, Борисов очевидно е намесил името ми в потока от неистини , които е изговорил пред медиите в едно от редките си появявания след огромните митинги от декември. Това написа във " Facebook " някогашният съпредседател на " Продължаваме промяната " (ПП) и експремиер Кирил Петков. 
 Демократична България: Петьо Еврото дава нареждания на Радев от диванчето
Демократична България: Петьо Еврото дава нареждания на Радев от диванчето

Със подмолни сделки

На фона на безспорни доказателства, че неговото държавно управление е изпълнило напътствията на Пепи Еврото като се е намесило в решението за избор на българския европейски прокурор , Борисов излъга, че съм му разкрил по какъв начин ще употребявам Теодора Георгиева за бухалка против ГЕРБ... даже в лъжата няма логичност... Остава тайнственост по какъв начин през 2020 г, до момента в който Политическа партия още не е политически индивид, Борисов преднамерено ще назначи някой, който да го проверява!

Връщам се към GLOBSEC, където съм поканен на два панела като българския министър председател, който в действителност се е противопоставил на путинската експанзия. Огледах се и Борисов го няма тук.  Дали тъй като 70-те съветски сътрудници, които изгоних, са работили свободно по негово време, до момента в който той е договрял " Турски поток " по същото време, когато е изпълнявал командите на Пепи Еврото да настройки и процедурата за европейски прокурор?, пита Петков. 
 Борисов: Не познавам Петьо Еврото и джуджетата, само че разбрахме в този момент коя е Снежанка Обновена
Борисов: Не познавам Петьо Еврото и джуджетата, само че разбрахме в този момент коя е Снежанка

Готов е да се яви на детектор на лъжата

" Повече няма да оставям да ни клеветят. Г-жа Теодора Георгиева беше препоръчана не от нас за европрокурор, а в този момент никакъв метод тези прокурори, които оферират за Европейската прокуратура, няма мое вмешателство. Никога не съм бил с джуджета (аферата " Осемте джуджета " - бел. ред.), в никакъв случай не съм ги знаел кои са, а в този момент разбрахме коя е Снежанка. Никога не съм приказвал и не съм се виждал с Петьо Еврото и по никакъв метод не желая да ни клеветят ".

Това съобщи водачът на ГЕРБ и някогашен министър председател Бойко Борисов пред публицисти в Народното събрание.

Борисов изясни още, че даже, когато бе задържан, Теодора Георгиева е била на всички места най-отпред в България и единствените и дейности били да компрометира ГЕРБ.

" Тука Кирил Петков съм подготвен да се явя на детектор на лъжата дружно с него, ми споделяше, че Теодора Георгиева е индивидът, който употребяват за бухалка против нас. В две Народно събрание брачният партньор на Теодора Георгиева беше заместник-министър на външните работи. От първия си ден тя работи против ГЕРБ и в този момент, когато Лаура Кьовеши сподели за какво са отстранили, внезапно да станем отговорни отново ", ядоса се Борисов.

Той увери, че не е оказвал никакво въздействие за назначението на Теодора Георгиева за европейски прокурор.
 Прокуратурата стачкува присъдата по делото против Петьо Еврото за документна машинация
Прокуратурата стачкува присъдата по делото против Петьо Еврото за документна машинация

Бившият следводател бе санкциониран с 2556 евро и освободен от наказателна отговорност

" Нямам нищо общо с нито един европрокурор, който в този момент оферират ", сподели още водачът на ГЕРБ.
.gcta { background: linear-gradient(90deg, #4285F4, #34A853, #FBBC05, #EA4335); padding: 2px; border-radius: 14px; max-width: 640px; margin: 0 auto; text-decoration: none; display: block; }.gcta-inner { background: #ffffff; border-radius: 12px; padding: 14px 18px; display: flex; align-items: center; gap: 14px; transition: background 0.2s; text-decoration: none!important; }.gcta:hover { text-decoration: none!important; }.gcta:hover.gcta-inner { background: #f7f7f7; }.gcta svg { flex-shrink: 0; width: 30px; height: 30px; }.gcta-title { flex: 1; font-size: 16px; font-weight: 600!important; color: #111; margin: 0; }.gcta-arrow { color: #aaa; font-size: 20px; flex-shrink: 0; transition: transform 0.2s; }.gcta:hover.gcta-arrow { transform: translateX(3px); }

Добави ни в желани източници в Google
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР