С балони в небето на 1 юни празнуваме децата, родени през изминалата година в Бургас
Днес, 1 юни, от 16.00 часа на открита сцена „ Охлюва “ ще се организира по традиция в небето ще бъдат пуснати толкоз балони, колкото деца са се родили през миналата година.
Те са знак на вярата и грижата за бъдещето.
Традиционното събитие е отдадено на Деня на детето и се провежда взаимно от Община Бургас и педиатричната общественост на града.
Тази година самодейността е отдадена на темата „ Здрав дом за крепко дете “ и ще насочи вниманието към смисъла на здравословната среда вкъщи — чистия въздух, съня, придвижването, прочувствения комфорт и фамилната грижа.
Програмата включва:
∙ Здравен час навън,/„ Домът, в който децата порастват здрави “ въздух, светлина, придвижване, сън, страсти, звуци, музика,домашни любимци,семейна среда./.
∙ Интерактивни игри и въпроси с награди.
Източник: novinata.bg
КОМЕНТАРИ




