Длъжник на швейцарска банка от Сърбия реши да си отмъсти

...
Длъжник на швейцарска банка от Сърбия реши да си отмъсти
Коментари Харесай

Истински балканец: Сърбин отмъсти виртуозно на швейцарска банка СНИМКИ

Длъжник на швейцарска банка от Сърбия реши да си отмъсти по автентичен метод, написа vecer.mk.

Той разгласи във Фейсбук, че се е отказал от електронното банкиране и е решил да си връща парите всеки месец персонално, само че не по какъв начин да е.

"Всеки месец ще давам пари на гишето, само че в стотинки и то ще импортирам сумата половин час преди края на работното време. Така, че дано броят. Който се смее финален, се смее най-добре ", написа той.



Мъжът е разгласил и фотография, с която демонстрира по какъв начин ще придвижва вноската си по заема.

Стотинките ще са напъхани в 10-литрова пластмасова бутилка.

Той прибавя, че има отговор към чиновниците на банката, в случай че попитат за какво по този начин заплаща.

"Ако попитат какъв брой пари има в бутилката, която давам, ще кажа - не знам, пребройте вноската ", написа той.

Сърбинът разкрива, че към този момент е подготвил хиляда швейцарски франка и съгласно написаното в обществените мрежи до края на месеца ще може да събере цялостната сума.

Превод БЛИЦ
Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР