Джорджина Родригес разкрива много за себе си в сериала за

...
Джорджина Родригес разкрива много за себе си в сериала за
Коментари Харесай

ВИДЕО: Джорджина Родригес говори през сълзи за загубата на един от близнаците след раждането

Джорджина Родригес разкрива доста за себе си в сериала за живота си на Netflix. От филмовия откъс към втория сезон разбираме, че тя ще приказва намерено за загубата на един от близнаците след раждането.

В новия трейлър половинката на Кристиано Роналдо през сълзи признава, че предходната година е претърпяла най-хубавите и най-лошите моменти в живота си – скърбяла е за загубата на сина си и в това време се е радвала на раждането и живота на щерка си.

" Над 40 милиона души ме следват, само че никой не знае по какъв начин наистна се усещам. Тази година претърпях най-хубавия и най-лошия миг в живота си по едно и също време. Животът е сложен. Животът продължава. Имам аргументи да продължа и да бъда мощна. Крис в действителност ме предизвиква да продължа с всекидневието си. Много постоянно ми споделя: " Джио, просто продължи! До теб съм! "   Това и върша. Моят приоритет в този момент са фамилията и децата ми. Щастлива съм и признателна. Истински признателна! " – споделя самата Джорджина.

В епизодите тя приказва и за Роналдо. " Той е толкоз умислен. Много добър с мен. Кристиано е любовта на живота ми ".

Припомняме ви, че Роналдо и Джорджина чакаха близнаци, само че изгубиха едно от новородените бебета по време на прибързано раждане. Дъщеря им, която бе наречена Бела Есмералда, оцеля. Двамата имат още четири деца: 12-годишният Кристиано-младши, 6-годишните близнаци Ева и Матео и 5-годишната Алана Мартина.
Източник: dama.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР