Джордан Пул реализира 43 точки, върхово постижение в кариерата му,

...

Джордан Пул с личен рекорд от 43 точки при победа на Голдън Стейт срещу Торонто

Джордан Пул осъществя 43 точки, върхово достижение в кариерата му, при успеха на Голдън Стейт над Торонто със 126:110 като посетител.

Дреймънд Грийн добави 17 точки и 9 битки за Уориърс, който завършиха поредност от три загуби с трета победа като посетител за сезона.

Клей Томпсън също се регистрира със 17 точки за спечелилите.

Паскал Сиакам вкара 27 точки за Раптърс, които претърпяха пето следващо проваляне, в това число три следващи домашен загуби. Фред ВанВлийт добави 22 точки, а Скоти Барнс приключи със 17.

Детройт отстъпи вкъщи пред Бруклин със 121:124 след 43 точки на Кевин Дюрант, в това число 26 в третата четвърт. Бруклин удължи победната си серия на шест мача.

Кайри Ървинг добави 38 точки за гостите, а за Детройт Боян Богданович се регистрира с 26 точки.

Нетс приключиха третата част със серия от 21:7, с цел да поведат с 98:96, а при последната офанзива на домакините Богданович бе неакуратен при изстрела си от далечна отдалеченост.

Минесота надви над Чикаго със 150:126 като хазаин в друга среща от Националната баскетболна асоциация. Антъни Едуардс означи 28 от своите рекордни за сезона 37 точки пред второто полувреме, а Минесота усъвършенства клубното достижение за маркирани точки.

Едуардс добави 11 асистенции и 7 битки. Д`Анджело Ръсел се завърна след два пропуснати мача поради контузия на лявото коляно и приключи с 28 точки и 8 асистенции. ДеМар ДеРоузън осъществя 29 точки за Чикаго, а Никола Вучевич се включи с 23.

Гледай баскетбол на MAX с най-вълнуващите дуели от Евролига, Еврокупа и Национална баскетболна лига на България, онлайн, единствено в ефира на MAX Sport.