Джонатан Маршесо записа своя пети хеттрик в кариерата си, а

...

Лас Вегас с убедителен успех в гостуването си на Ню Йорк в НХЛ

Джонатан Маршесо записа своя пети хеттрик в кариерата си, а Лас Вегас Голдън Найтс реализира триумф с 5:2 като посетител над Ню Йорк Рейнджърс. Шелдън Ремпал и Кийгън Колесар също означиха за спечелилите. Вратарят на Вегас Адин Хил направи 36 спасявания.

Блейк Уилър и Каапо Како означиха за Рейнджърс, а вратарят Игор Шестеркин позволи четири гола от 19 изстрела.

Сам Райнхарт означи победната дузпа, а Сергей Бобровски направи 35 спасявания, като Флорида надви над Питсбърг с 3:2. Райнхарт също вкара в постоянното време, както Евън Родригес и Оливър Екман-Ларсон асистенции за триумфа.

Евгени Малкин изравни в последната минута на постоянното време и Джейк Гюнцел също вкара за Питсбърг. Алекс Неделкович направи 29 спасявания при загубата.

Павел Бухневич означи два гола, в това число победния при 3:31 минути от старта на продължението, и добави асистенция, а Сейнт Луис завоюва против Сиатъл с 4:3.

Нейтън Маккинън означи гол и асистенция, с цел да продължи поредицата си от точки вкъщи до 25 мача, Логан О`Конър вкара две попадения и Колорадо победи Лос Анджелис Кингс с 5:1.

Маккинън изпревари Никита Кучеров от Тампа Бей и поведе в НХЛ по голове с 84 точки. Той приключи януари с 12 гола и 14 асистенции.

Стражът с български корени Александър Георгиев направи 26 спасявания на вратата на Колорадо.