Джип се вряза в ресторант в Пловдив, жена пострада
Джип се вряза в ресторант в пловдивския квартал в ж.к. „ Тракия “, потърпевша е жена. Сигналът за е подаден към 12:00 часа през днешния ден на телефон 112, оповестиха от полицията. Към мястото неотложно са ориентирани екипи на Министерство на вътрешните работи и Спешна помощ, заяви Нова ТВ.
На място медицински екип е прегледал жена, като по първична информация тя не е получила съществени пострадвания. Няма данни за други потърпевши. Водачът на автомобила – 64-годишен мъж, е бил тестван за приложимост на алкохол, като тестът е негативна. Предстои да бъде осъществена и инспекция за съществуване на наркотични субстанции.
Шофьорът е декларирал, че е изгубил надзор над автомобила. Причините и всички условия към произшествието се обясняват. Местопроизшествието е обезопасено и непокътнато от чиновници на Пето районно ръководство, като по случая продължава работата на полицията.
FaceBookTwitterPinterest




