Джейми Карагър повдигна една от най-известните реплики на Гари Невил,

...

Джейми Карагър не може да устои да се подиграва с Гари Невил след краха на Манчестър Юнайтед с Челси

Джейми Карагър повдигна една от най-известните реплики на Гари Невил, с цел да натрупа нещастието върху Манчестър Юнайтед.

Червените дяволи претърпяха тежка загуба от Челси в четвъртък вечер, като Коул Палмър означи два гола в добавеното време, с цел да обърне мача с главата надолу. В този миг Юнайтед водеше с 3-2 и беше на път към това, което би било решаваща победа.

Вместо това обаче, те бяха оставени да преброят цената на още едно проваляне, с очакванията си да претендират за място в челната четворка. И Карагър побърза да насипе сол в раните на Невил.

Преди два месеца Невил се намеси в Челси по време на финала на Карабао Къп. След като Върджил ван Дайк вкара победния гол за Ливърпул в продълженията на Уембли, легендата на Юнайтед Невил сподели: „ Децата на Клоп против сините милиарди лири бутилки “.

Тази имитация наподобява се отнасяше до големите разноски на Челси за набиране на личен състав. Но Невил накара масите да се извърнат против него след конфликта в четвърт...