Дженифър Лопес наскоро сподели защо ѝ се е наложило да

...
Дженифър Лопес наскоро сподели защо ѝ се е наложило да
Коментари Харесай

Дженифър Лопес си взела едногодишна почивка от всичко след развода с Бен Афлек

Дженифър Лопес неотдавна показа за какво ѝ се е наложило да си вземе едногодишна отмора от „ всичко “ след развода си с Бен Афлек.

Певицата разкри, че е почувствала по какъв начин животът ѝ се е „ взривил “ след раздялата. Това я е предиздвикало да анулира всичките си турнета до края на годината и просто да си остане вкъщи.

В изявление за предаването „ Good Morning America “ на ABC, Лопес се върна към интервала на отмора след развода си с Бен Афлек, за който бяха подадени документи през 2024 година

Когато интервюиращият напомни откъс на Лопес от остаряло изявление, в който тя споделя, че животът ѝ се е „ взривил “, изпълнителката на „ On the Floor “ акцентира: „ Наистина се усещах по този начин “.

След това тя е дала приоритет на персоналния си живот и е решила да бъде вкъщи с децата си.

Освен това, по време на почивката, Дженифър си е мислила: „ Какво се случва с теб? “.

Това на собствен ред предиздвикало Лопес да реши да се оправи с всичко сама.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР