Дженифър Лопес иска Бен Афлек да `застъпи` за нея на фона на слухове за раздяла
Дженифър Лопес и Бен Афлек са женени от към година и половина към този момент и с първия й албум от повече от десетилетие съвсем излезе, тя желае той да бъде идеалният поддържащ брачен партньор.
J.Lo издава деветия си студиен албум, This Is Me...Now, през февруари идната година като продължение на албума си This от 2002 година Дали аз... тогава. Съобщава се, че в албума ще има ария, наречена Dear Ben Pt. II отдадена на брачна половинка си. Нейният албум от 2002 година имаше ария, наречена Dear Ben, която също беше за артиста, защото двамата се срещаха по това време.
Въпреки че двамата се разделиха и продължиха да имат обособени бракове - Бен с Дженифър Гарнър и Джен на Марк Антъни - те се сдобриха 20 години след първата си среща. И в този момент, когато са женени, певицата Jenny From The Block желае брачният партньор й да се „ ускори “ за промоционалните й събития, съгласно вътрешен човек, който приказва с Heat.
За всички последни вести, политика, спорт и шоубизнес от Съединени американски щати, отидете на.
ЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ: Дженифъ...
Прочетете целия текст »




