Джанет Елис казва, че най-накрая може да си представи себе си с някой друг след смъртта на любимия й съпруг Джон Лийч от рак преди четири години
Джанет Елис споделя, че към този момент може да си показа да бъде с някой различен след гибелта на брачна половинка й Джон Лийч преди четири години
68-годишната звезда от „ Синият Петър “ се омъжи за телевизионния продуцент Джон през 1988 година и двойката прекара 35 години дружно преди гибелта му от рак на белия дроб през 2020 година p>
Джанет по-рано разкри, че счита тъгата, последвала след загубата на брачна половинка й Джон Лийч от рак, за „ изтощителна “.
Водещата и актриса, която е майка на поп певицата Софи Елис-Бекстор, сподели пред The Telegraph, че двойката е знаела, че няма да остареят дружно и е живяла последните им мигове дружно „ в настоящия миг “.
Тя също по този начин разкри, че Джон, който съгласно нея, не обичал обществената проява на привързаности, написал обич тирада преди да почине и изиска тя да бъде прочетена на панихидата му.
Обръщайки...
Прочетете целия текст »




