Джъд Белингам вкара в края на мача във Виго и

...

Белингам измъкна Реал Мадрид във Виго

Джъд Белингам вкара в края на мача във Виго и записа трета поредна победа в Ла Лига. Белия балет надделя с 1:0 Селта.

20-годишният Белингам, взет през лятото, направи следващ мощен мач в халфовата линия. Той се разписа в трети следващ мач и към този момент има четири попадения. В случая англичанинът вкара девет минути преди края след асистенция на Хоселу.

Иначе Родриго пропусна дузпа за Реал Мадрид в 68-та минута. През първото полувреме пък Винисиус получи травма и беше сменен точно от асистиралия за гола Хоселу. Бразилецът ще би трябвало да почива най-малко седмица.

Селта прати топката в мрежата при започване на дуела. на Йорген Странд Ларсен и анулира гола.

Лас Палмас и Реал Сосиедад пък останаха без победа през новия сезон, откакто приключиха 0:0 в различен мач от третия кръг. Тимът от Канарските острови е с две равенства, а баските – с три.
Източник: flashnews.bg