Директорът на National Intelligence Tulsi Gabbard извика The Washington Post

...
Директорът на National Intelligence Tulsi Gabbard извика The Washington Post
Коментари Харесай

Tulsi Gabbard обвинява репортерът на Washington Post за „активно тормози на служителите на ODNI

Директорът на National Intelligence Tulsi Gabbard извика The Washington Post и нейния кореспондент и ги упрекна в„ интензивно тормоз на “нейния личен състав в X Post в четвъртък.

" Тормозът [Службата на шефа на националното разузнаване] личен състав Специалистите по разузнаването, натоварени да го защитят. "

Габард също упрекна репортера Елън Накашима, че е същата кореспондент, която " е дебнела " на фамилията си на Хавай и допусна, че това е част от политическа оп. Журналистическата целокупност и нравственос би трябвало да се срамят и те би трябвало да сложат завършек на това. X.

" В продължение на три десетилетия Елън Накашима е един от най-внимателните, обективни и високо ценени кореспонденти, обхващащи националната сигурност. Постигайки до евентуални източници, а не да разчита само на формалните изказвания на държавната печата във връзка с въпросите на публичния интерес не е нито неуфираност, нито е обхващаща. 

s

...

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР