Димитър Гамишев е подал оставка, съобщи в народното събрание неговият

...
Димитър Гамишев е подал оставка, съобщи в народното събрание неговият
Коментари Харесай

Димитър Гамишев хвърли оставка

Димитър Гамишев е подал оставка, заяви в националното заседание неговият сътрудник Спас Гърневски. Депутатът е подал оставка за да не пречи на инспекцията и да не се спекулира с името на партията.

Малко по-рано от Българска социалистическа партия желаеха оставката на Гамишев, като в декларация от името на социалистите го оповестиха като един от фрапиращите случаи на измами с Данък добавена стойност. Случаят стана публично притежание посредством медиите в Благоевград.

Народният представител Димитър Гамишев от ГЕРБ въплъщава лицемерната политика на ГЕРБ, съобщи от трибуната социалистът Николай Бошкилов, който настоя, че е недопустимо да има политически чадър върху народния представител. Настояваме управлението на ГЕРБ да вземе решение от случая с Димитър Гамишев, което да дава отговор на ползите на българските жители, акцентира Бошкилов.

За следващ път ГЕРБ дава пред жителите ясно и тъкмо обръщение по какъв начин би трябвало да действа една същинска демократична и виновна за делата си партия, отбрани Спас Гърневски партията от алените офанзиви. И при най-малкото подозрение в народни представители, те сами подават оставката си, не чакат да приключат инспекциите и не се крият зад имунитети, посочи той.

Питаме по кое време вие ще бъдете на равнището на ГЕРБ, попита Гърневски и напомни разследваните от прокуратурата социалисти.

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР