Димитър Евтимов бе титуляр за Акрингтън, а неговият тим разби

...

Акрингтън и Евтимов с разгром срещу Болтън

Димитър Евтимов бе титуляр за Акрингтън, а неговият отбор разруши Болтън със 7:1 в мач от Първа лига на Англия. След този триумф тимът на българина е 17-и в класирането с актив от 18 точки.

Гостите от Болтън поведоха с гол на Мърфи в петата минута, само че Бишъп изравни от дузпа 10 минути по-късно. До почивката Акрингтън водеше с 3:1, а през второто полувреме вкара още четири гола.

What an assist from our captain and what a header from @ColbyBishop29!

The key highlights from #asfc’s 7-1 win over @OfficialBWFC are now available on both iFollow Stanley and the club’s official YouTube channel.

— Accrington Stanley FC (@ASFCofficial) November 24, 2019
Болтън стартира сезона с наказване от 12 точки поради финансовите проблеми в клуба, довели до фалит. Тази седмица те получиха още една глоба от 5 точки. Въпреки тези проблеми, преди седмица Болтън към този момент имаше позитивен актив от една точка, откакто стигна до победа в последната минута против МК Донс.