Димитър Бербатов показа, че Ливърпул е един от най-любимите му

...

Бербатов отново вкара на Ливърпул

Димитър Бербатов сподели, че Ливърпул е един от най-любимите му жертви, като се разписа и във втория дуел от серията " Легенди на Севера ", който се игра на " Анфийлд ".

Манчестър Юнайтед обаче загуби и този мач с 1:2, откакто падна с 1:3 в първия мач на " Олд Трафорд ".

Българинът откри резултата по приказен метод през първото полувреме. Марк Гонсалес обаче изравни при започване на втората част, а в края на дуела победното попадение бе за Флоран Синама Понгол.

Съставът на Юнайтед бе Раймонд ван дер Гов, Рони Йонсен, Яп Стам, Антонио Валенсия, Дани Пуг, Майкъл Карик, Дерън Флечър, Дерън Гибсън, Бербатов, Фрейзър Кембъл и Карел Поборски.

Като запаси влязоха Денис Ъруин, Клейтън Блекмор, Рийс Браун, Рой Кийн, Йеспер Бломквист и Ерик Джемба-Джемба.

Над 30 000 фенове участваха на мача, като приходите са за фондацията на домакините. Първият дуел събра 1,3 милиона лири за тази на Юнайтед.
Източник: lupa.bg