Диляна Попова се е залюбила с Александър Гюров. Той е

...
Диляна Попова се е залюбила с Александър Гюров. Той е
Коментари Харесай

Ексклузивно: Диляна Попова си хвана гадже в „Oстровът“

Диляна Попова се е залюбила с Александър Гюров. Той е наследник на водещата на „ По света и у нас “ Нора Арсова и музиканта Васил Гюров. Във Филипините се родила любовта.

43 години навърши актрисата през септември, а възлюбеният й е  едвам на 28. Те не се тормозят от възрастовата разлика. Диляна младее, а Сашо е улегнал  за годините си.

Попова си паднала по младото гадже още с идването си на острова. Връзката се задълбочила откакто се върнали  в България. Тя се изрича ласкаво за IT експерта.

Припомняме, че водещата имаше връзка с ресторантьора Лъчезар Захариев. Преди това пък беше с Асен Блатечки, от който има наследник Борил.

„ Три - четири пъти сме се разделяли с Диляна и по-късно сме се събирали още веднъж. Веднъж като се счупи една дамаджана, след това и да лепиш... От две години не сме дружно с Диляна, само че както споделих връзките ни са чудесни ”, споделя Блатечки,

Актьорът отхвърля връзката му с манекенката да се е разпаднала поради любовни чатове с по-млади дами и дефинира слуховете като неуместни.

”Причината да не сме дружно е напълно друга, а и двамата сме разграничени от доста време, а не неотдавна. ”- разяснява артистът.

Автор: hotnews.bg

Източник: kliuki.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР