Дезинсекцията ще започне в 20:30 часа и ще продължи до

...
Дезинсекцията ще започне в 20:30 часа и ще продължи до
Коментари Харесай

Община Русе пръска против комари тази вечер

Дезинсекцията ще стартира в 20:30 часа и ще продължи до среднощ
Наземни третирания срещу комари ще се извършат довечера в Русе. Дейностите ще стартират в 20:30 часа и ще продължат до среднощ, оповестиха от общината.

При обработките ще се употребява препаратът " Цитрол ", който е сертифициран и утвърден за приложимост от Министерството на здравеопазването. Той е с изпитана и доказана успеваемост в урбанизираните територии и е с висока степен на сигурност за хора и животни.
Специална технология за напръскване
Технологията на дезинсекция включва потреблението на елементи, които разпръскват както топъл аерозол за димна обработка, по този начин и леден аерозол. Студеният аерозол е под формата на микроскопични капки и е съвсем незабележим за окото.

При неподходящи метеорологични условия обработките ще се отсрочат за идващия подобаващ работен ден. Пръсканията срещу комари в Русе се правят постоянно през лятните месеци като част от програмата на общината за запазване на публичното здраве.
Източник: dunavmost.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР